Blog

Povídání o palmových listech po návratu z Indie – Přednáška v Praze 26. 3. 2018

Pavel Krejčí se právě vrátil z dlouhé cesty po jižní Indii. Jako čerstvý šedesátník absolvoval náročný obřad pro dlouhověkost. Jak takový obřad vypadá a zda vůbec lze ovlivnit délku života? Pavel se vám pokusí odpovědět na tuto i jiné vaše otázky.

Během přednášky nastíní práci s obsahem sdělení osobních palmových listů, konkrétního plánu pro tento život. Pavel při své práci propojuje zkušenosti terapeuta, psychoterapeuta a průvodce palmovými listy. Pracuje s konkrétními tématy, jako je výběr školy, optimálního bydlení, partnera, povolání či poslání člověka v životě…

Termín a místo přednášky:

Praha, 26. března 2018, 19:30 – 21:30, Karlovo náměstí 3, studio K3.

Registrace a info vstupenkách o vstupenkách naleznete na stránkách spolupořadatele.

Pavel vás během tohoto večera zábavným způsobem seznámí s tím, čím se od roku 2008 jako první v Čechách, na Moravě a na Slovensku zabývá – knihovnami palmových listů a jejich odkazem pro současnou dobu. Palmové listy nemají punc předpovědi, jsou celostní transformací člověka této doby.
Po přednášce se můžete přihlásit na čtení vašeho palmového listu.

Dotisk knihy „Kým jsme byli, jsme a budeme“

V nakladatelství Dialog se právě připravuje dotisk Pavlovy knihy o knihovnách palmových listů „Kým jsme byli, jsme a budeme“. Knihu je zatím možné rezervovat zasláním mailu na knihy@dialog-lbc.cz. V nejbližších týdnech by ji mělo být možné objednat i online na stránkách nakladatelství.

O přednášejícím:

Cestovatel Pavel Krejčí strávil v jižní Indii dlouhé měsíce a opakovaně se do Indie vrací. Během svých pobytů poznal život místních obyvatel, navštívil mnoho zážitkově silných hinduistických chrámů a prožil nevšední dobrodružství, když mohl doprovázet nádího Palaniho do kolébky prastarých knihoven palmových listů na jihu Indie. Pavel je autorem knihy „Kým jsme byli, jsme a budeme“ a přiblíží Vám více o tajemství knihoven palmových listů. Pavel Krejčí při své práci osobitým způsobem propojuje letité zkušenosti psychoterapeuta a průvodce palmovými listy.

Poselství palmových listů pro rok 2018 – Přednáška v Praze 8. ledna 2018

Je vše nevyhnutelně předem určené, nebo máte právo svobodné volby? Pokud ano, jakou část vlastního života ovlivňujete? Kdy a jak potkáte toho správného partnera? Nedaří se vám počít dítě, kde je problém? Už nevíte, jak dál ve vztahu a jak z toho ven? Co je Vaším posláním pro tuto inkarnaci?

Termín a místo přednášky:

Praha, 8. ledna 2018, 19:30 – 21:30, Karlovo náměstí 3, studio K3.

Registrace a info vstupenkách o vstupenkách naleznete na stránkách spolupořadatele.

Večerem Vás provede Pavel Krejčí. Během něho Vás seznámí zábavným a poutavým způsobem s tím, čím se od roku 2008 jako první v Čechách, na Moravě a na Slovensku zabývá – knihovnami palmových listů a jejich odkazem pro současnou dobu. Palmové listy nemají punc předpovědi, jsou celostní transformací člověka této doby.

Přednáška Vám také nastíní, jak můžete pracovat se svým palmovým listem. Jak vybrat životního partnera, školy, vhodné povolání, zda stavět dům, nebo si pronajmout byt, nebo jak naplnit své životní poslání. Doposud jste neslyšel(a) o knihovnách palmových listů? Možná i na Vás čeká tisíc let v knihovně daleké Indie Váš palmový list a v něm konkrétní životní plán pro tuto inkarnaci… Palmové listy nemají punc předpovědi, jsou celostní transformací člověka této doby.

Po přednášce se můžete přihlásit na čtení vašeho palmového listu. Pokud si stihnete ještě objednat poslední Pavlovu knihu o knihovnách palmových listů „Kým jsme byli, jsme a budeme“, který vyšla dříve v nakladatelství Dialog, tak vám ji Pavel po skončení akce rád podepíše.

O přednášejícím:

Cestovatel Pavel Krejčí strávil v jižní Indii dlouhé měsíce a opakovaně se do Indie vrací.  Během svých pobytů poznal život místních obyvatel, navštívil mnoho zážitkově silných hinduistických chrámů a prožil nevšední dobrodružství, když mohl doprovázet nádího Palaniho do kolébky prastarých knihoven palmových listů na jihu Indie. Pavel je autorem knihy „Kým jsme byli, jsme a budeme“ a přiblíží Vám více o tajemství knihoven palmových listů. Pavel Krejčí při své práci osobitým způsobem propojuje letité zkušenosti psychoterapeuta a průvodce palmovými listy.

Přednášky o jižní Indii a Knihovnách palmových listů 30. 10. až 15. 12. 2017

Přednášky o jižní Indii a Knihovnách palmových listů 30. 10. až 15. 12. 2017

Cestovatel Pavel Krejčí strávil v jižní Indii každoročně dlouhé měsíce. Během nich poznal život místních obyvatel, navštívil mnoho zážitkově silných hinduistických chrámů a prožil nevšední dobrodružství, když mohl doprovázet nádího Palaniho do kolébky prastarých knihoven palmových listů na jihu Indie. Pavel je autorem knihy „Kým jsme byli, jsme a budeme“ a přiblíží Vám více o tajemství knihoven palmových listů.

Termíny přednášek a informace o vstupenkách:

Myslíte, že vše je nevyhnutelně dané, nebo můžete něco změnit?

Přednáška Vám také nastíní, jak můžete pracovat se svým palmovým listem. Jak vybrat životního partnera, školy, vhodné povolání, zda stavět dům, nebo si pronajmout byt, nebo jak naplnit své životní poslání. Doposud jste neslyšel(a) o knihovnách palmových listů? Možná i na Vás čeká tisíc let v knihovně daleké Indie Váš palmový list a v něm konkrétní životní plán pro tuto inkarnaci… Palmové listy nemají punc předpovědi, jsou celostní transformací člověka této doby.

Pavel Krejčí při své práci osobitým způsobem propojuje letité zkušenosti psychoterapeuta a průvodce palmovými listy. Během tohoto večera Vás také zábavným způsobem seznámí s tím, čím se od roku 2008 jako první v Čechách, na Moravě a na Slovensku zabývá – knihovnami palmových listů a jejich odkazem pro současnou dobu. Po přednášce lze zakoupit a nechat si podepsat poslední výtisky již téměř vyprodaného vydání knihy Pavla Krejčího o knihovnách palmových listů „KÝM JSME BYLI, JSME A BUDEME“ a také případně vyplnit objednávku čtení palmového listu.

Informace o vstupenkách či rezervace můžete provést na výše uvedených stránkách spolupořadatelů: http://www.peterbartal.cz/products/knihovny-palmovych-listu-30rijna/

Povídání a autogramiáda 2. 10. – 5. 10. a 21.10. na severní Moravě

Knihovny palmových listů – Pavel Krejčí: Povídání a autogramiáda knihy „Kým jsme byli, jsme a budeme“.

Termíny:

Myslíte, že vše je nevyhnutelně dané, nebo můžete něco změnit?

Přednáška Vám ukáže, jak můžete pracovat se svým palmovým listem. Jak vybrat životního partnera, školy, vhodné povolání, zda stavět dům, nebo si pronajmout byt, nebo jak naplnit své životní poslání. Doposud jste neslyšel(a) o knihovnách palmových listů? Možná i na Vás čeká tisíc let v knihovně daleké Indie Váš palmový list a v něm konkrétní životní plán pro tuto inkarnaci… Palmové listy nemají punc předpovědi, jsou celostní transformací člověka této doby.

Pavel Krejčí při své práci osobitým způsobem propojuje letité zkušenosti psychoterapeuta a průvodce palmovými listy. Během tohoto večera zábavným způsobem seznámí s tím, čím se od roku 2008 jako první v Čechách, na Moravě a na Slovensku zabývá – knihovnami palmových listů a jejich odkazem pro současnou dobu.
Po přednášce lze zakoupit a nechat si podepsat knihu Pavla Krejčího o knihovnách palmových listů „KÝM JSME BYLI, JSME A BUDEME“ a také vyplnit objednávku čtení palmového listu.

Informace o vstupenkách či rezervace můžete provést na výše uvedených stránkách spolupořadatelů.

Pavel Krejčí vydal knihu o knihovnách palmových listů

Aktualizováno

Dotisk knihy Pavla Krejčího “Kým jsme byli, jsme a budeme“ o knihovnách palmových listů

Nakladatelství Dialog chystá dotisk knihy „Kým jsme byli, jsme a budeme“. Knihu je již nyní možné objednat mailem na knihy@dialog-lbc.cz a v krátké době by ji mělo být možné objednat i online na stránkách nakladatelství. O obsahu knihy se dozvíte ve starším příspěvku na blogu.


V roce 2017 vyšla v nakladatelství Dialog kniha „„Kým jsme byli, jsme a budeme“. Jak kniha vznikla a jak seznámení s knihovnami palmových listů ovlivnilo osud autora?

Před několika lety si Pavel Krejčí přečetl knihu o knihovnách palmových listů v jižní Indii, ve kterých už byly před tisíci roky napsány životní příběhy lidí, kteří v budoucnu do této knihovny přijdou. Neuvěřitelné. Byl nadšen a zvědav.

Po krátkém čase se vydal na cestu do Indie a navštívil jednu z knihoven, v níž mu indický knihovník (čteč palmových listů) našel  jeho palmový list a sdělil mu jeho obsah. Autor se dozvěděl nejen detaily ze svých minulých vtělení a současného života, ale i o událostech, které ho v dohledné době čekávají a neminou. Fakta, která se od čteče dozvěděl, jej svou přesností natolik ohromila, že záhy opustil občanské povolání a započal se zkoumáním mysteria palmových listů. Je náš osud na 100% dán? Je snad vymezen minulou karmou? Vycházíme vstříc osudu anebo spíše on k nám? Lze jej změnit, vyhnout se tragédiím anebo ho aspoň vychýlit k lepšímu? Platíme životní nepřízní za svoje minulá pochybení? Potkali jsme svoje nejbližší i v minulých životech? Rodíme se stále znovu? Lze přečíst přesné datum smrti?

Po několika letech došlo v autorově životě vskutku k událostem, které mu čteč předpověděl. Autor posléze pozval dva čteče palmových listů do Prahy, kde ve vyprodaném sále Novoměstské radnice vzbudili doslova senzaci. V současné době už zájemci o čtení palmového listu nemusí jezdit do jižní Indie, ale lze se na dálku prostřednictvím Skype propojit z evropského centra v Praze přímo se čtečem palmových listů a potom?

Vydalo nakladatelství Dialog, Liberec. Objednávejte na www.dialog-lbc.cz

knihaPrebal

Pojeďte s námi v únoru 2018 do jižní Indie

Máte zájem poznat silná duchovní místa jižní Indie v únoru 2018?

Chcete jet se skupinou obdobně naladěných lidí? Nejedná se o tradiční cestu s cestovní kanceláří. V jižní Indii Vám  bude průvodcem v Čechách, na Moravě i Slovensku dobře známý čteč palmových listů Palanisamy Chinnappa (Palani).  Bude o Vás plně postaráno, ať už se jedná o vstupy do chrámů, dopravu, jídlo, či ubytování, stále nám bude po ruce vždy rozesmátý Palani. Pokud máte zájem o cestu do Indie v únoru příštího roku, napište nám, co nejdříve na email info@palmovelisty.cz.  V září plánujeme společnou informační schůzku. Cestu podnikáme pravidelně každý rok. Podle zájmu budeme řešit hromadnou objednávku letenek. Případně si letenky zajistíte individuálně.

Pozn.: Tento příspěvek je určen pro ty, kteří ještě nepožádali o hledání a čtení svého palmového listu.  Ti, kteří čtení absolvovali, se řídí dispozicemi, které rozesíláme e mailem.  

Přednášky Tour CZ + SK 2017

popup2

PŘEDNÁŠKY ČERVEN – Knihovny palmových listů Palanisamy Chinnappa opět v Čechách, na Moravě a Slovensku

ČECHY

10.6.LIBEREC, Studio Shanti, Moskevská 27/14 v 18,00 hod, vstupné 240,- Kč, www.studiosanti.cz
11.6. ŽATEC, Husova kaple, Studentská 1190, 18,00 hod, vstupné 330,-Kč
12.6. ČESKĚ BUDĚJOVICE, Galerie měsíc ve dne, Nová 1870/3 v 18,30 hod, vstupné 150,- Kč, rezervace vstupenek na tel.777 039013
13.6. PLZEŇ, M klub, Macháčkova 28 v 18,00 hod, vstupné dobrovolné, http://m-klub-plzen.webnode.cz/
14.6. ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, KC BATYSKAF, nám.Republiky 11, v 18,00 hod, rezervace koncerty@batyskaf.net, vstupné je zdarma
15.6. KLATOVY, Balbínova 59, Městská knihovna, vstupné 60,- Kč, rezervace vstupenek na www.knih-kt.cz
16.6. JIHLAVA, DKO Jihlava Malá scéna, Tolstého 1455/2 v 18,00 hod, vstupné 150,- Kč, rezervace: 607 040160
17.6. PROSTĚJOV, Karlov 6 v 18,00 hod,rezervace vstupenek na na 732 486761
19.6. FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ, Lubno 30, Tutto Lubno v 18,00 hod, vstupné 123,- Kč, rezervace na www.tutto-lubno.cz

SLOVENSKO
20.6. POPRAD, Sobotské námestie 41, v 18,00 hod, Rezervacia: 0907145729, email: mapriyamanohari@gmail.com
21.6 KOŠICE, Kultúrno – společenské centrum, Jedlíkova 7, v 18,00 hod, rezervacia: https://ezofit.sk/index.php?menu=25

ČECHY
22.6 HRADEC KRÁLOVÉ, Abeceda Poznání, Malé náměstí 129, 18,00 hod, vstupné 330,- Kč,rezervace: 774 996312, gabriela@abecedapoznani.cz

24.6. JIČÍN, Duhová medicína, Lidické nám. 48, 18,00 hod, vstupné: 300,- Kč, Rezervace míst: na tel. 491 202 132

POSLEDNÍ AKCE PÁR HODIN PŘED ODLETEM …
25.6. PRAHA, Studio K3, Karlovo nám 3, Praha 2, 19:00–22:00, Vstupné: 330,- Kč, Pro přihlášení na akci vyplňte formulář na http://www.peterbartal.cz/products/knihovny-palmovych-listu-25cerven/