Aktualizováno

Dotisk knihy Pavla Krejčího “Kým jsme byli, jsme a budeme“ o knihovnách palmových listů

Nakladatelství Dialog chystá dotisk knihy „Kým jsme byli, jsme a budeme“. Knihu je již nyní možné objednat mailem na knihy@dialog-lbc.cz a v krátké době by ji mělo být možné objednat i online na stránkách nakladatelství. O obsahu knihy se dozvíte ve starším příspěvku na blogu.


V roce 2017 vyšla v nakladatelství Dialog kniha „„Kým jsme byli, jsme a budeme“. Jak kniha vznikla a jak seznámení s knihovnami palmových listů ovlivnilo osud autora?

Před několika lety si Pavel Krejčí přečetl knihu o knihovnách palmových listů v jižní Indii, ve kterých už byly před tisíci roky napsány životní příběhy lidí, kteří v budoucnu do této knihovny přijdou. Neuvěřitelné. Byl nadšen a zvědav.

Po krátkém čase se vydal na cestu do Indie a navštívil jednu z knihoven, v níž mu indický knihovník (čteč palmových listů) našel  jeho palmový list a sdělil mu jeho obsah. Autor se dozvěděl nejen detaily ze svých minulých vtělení a současného života, ale i o událostech, které ho v dohledné době čekávají a neminou. Fakta, která se od čteče dozvěděl, jej svou přesností natolik ohromila, že záhy opustil občanské povolání a započal se zkoumáním mysteria palmových listů. Je náš osud na 100% dán? Je snad vymezen minulou karmou? Vycházíme vstříc osudu anebo spíše on k nám? Lze jej změnit, vyhnout se tragédiím anebo ho aspoň vychýlit k lepšímu? Platíme životní nepřízní za svoje minulá pochybení? Potkali jsme svoje nejbližší i v minulých životech? Rodíme se stále znovu? Lze přečíst přesné datum smrti?

Po několika letech došlo v autorově životě vskutku k událostem, které mu čteč předpověděl. Autor posléze pozval dva čteče palmových listů do Prahy, kde ve vyprodaném sále Novoměstské radnice vzbudili doslova senzaci. V současné době už zájemci o čtení palmového listu nemusí jezdit do jižní Indie, ale lze se na dálku prostřednictvím Skype propojit z evropského centra v Praze přímo se čtečem palmových listů a potom?

Vydalo nakladatelství Dialog, Liberec. Objednávejte na www.dialog-lbc.cz

knihaPrebal

Share Button