Pavel Krejčí se právě vrátil z dlouhé cesty po jižní Indii. Jako čerstvý šedesátník absolvoval náročný obřad pro dlouhověkost. Jak takový obřad vypadá a zda vůbec lze ovlivnit délku života? Pavel se vám pokusí odpovědět na tuto i jiné vaše otázky.

Během přednášky nastíní práci s obsahem sdělení osobních palmových listů, konkrétního plánu pro tento život. Pavel při své práci propojuje zkušenosti terapeuta, psychoterapeuta a průvodce palmovými listy. Pracuje s konkrétními tématy, jako je výběr školy, optimálního bydlení, partnera, povolání či poslání člověka v životě…

Termín a místo přednášky:

Praha, 26. března 2018, 19:30 – 21:30, Karlovo náměstí 3, studio K3.

Registrace a info vstupenkách o vstupenkách naleznete na stránkách spolupořadatele.

Pavel vás během tohoto večera zábavným způsobem seznámí s tím, čím se od roku 2008 jako první v Čechách, na Moravě a na Slovensku zabývá – knihovnami palmových listů a jejich odkazem pro současnou dobu. Palmové listy nemají punc předpovědi, jsou celostní transformací člověka této doby.
Po přednášce se můžete přihlásit na čtení vašeho palmového listu.

Dotisk knihy „Kým jsme byli, jsme a budeme“

V nakladatelství Dialog se právě připravuje dotisk Pavlovy knihy o knihovnách palmových listů „Kým jsme byli, jsme a budeme“. Knihu je zatím možné rezervovat zasláním mailu na knihy@dialog-lbc.cz. V nejbližších týdnech by ji mělo být možné objednat i online na stránkách nakladatelství.

O přednášejícím:

Cestovatel Pavel Krejčí strávil v jižní Indii dlouhé měsíce a opakovaně se do Indie vrací. Během svých pobytů poznal život místních obyvatel, navštívil mnoho zážitkově silných hinduistických chrámů a prožil nevšední dobrodružství, když mohl doprovázet nádího Palaniho do kolébky prastarých knihoven palmových listů na jihu Indie. Pavel je autorem knihy „Kým jsme byli, jsme a budeme“ a přiblíží Vám více o tajemství knihoven palmových listů. Pavel Krejčí při své práci osobitým způsobem propojuje letité zkušenosti psychoterapeuta a průvodce palmovými listy.

Share Button