1. Připravte si razítkovací podušku napouštěnou fialovým inkoustem a připravte si ženy levý a muži pravý palec (pozn.1). Krouživým pohybem palce po podušce si jej pečlivě namočte. Uvolněte se a připravte se na otisk palce. Bílý papír položte na hranu stolu, netlačte na palec ani s ním nekolébejte ze strany na stranu a otiskněte palec. Po prvním otisku ten druhý podržte o něco déle a ten třetí nejdéle (už není na palci tolik inkoustu).
  2. Pokud je otisk rozmazaný, připravte si nový papír, uvolněte se a opakujte postup dle bodu 1. Otisku palce věnujte náležitou pozornost.
  3. Otisky prosím pečlivě nafoťte nebo naskenujte. Pokud přiložíte špatný sken, nebo rozmazanou fotografii otisku palce, ztížíte práci čteči palmových listů v Indii.

Poznámka 1
Kromě fialového inkoustu lze použít i inkoust modrý, či černý. Používejte prosím výhradně inkoust, razítkovací barva není vhodná. Děkujeme.
V případě že máte na ruce nějaký zásadní hendicap (nemáte ruku, nebo její část) pošlete SMS na tel 773 799 066 a domluvíme se na dalším postupu.

Soubor s otiskem

Přiložte foto otisku palce - ženy levý, muži pravý.
Otisk na fotografii by měl být nejlépe 3x vedle sebe.

  1. První čtení

    Jedná se o první čtení u pana Palanisamy Chinnappa?

Zvolte termín čtení

Nejdříve musí být nahrán soubor s otiskem

Hledám jiný termín...

Nalezen termín,
středa 24. 4. 2019

Vyhovuje Vám tento termín?

Nalezen další termín,
čtvrtek 25. 4. 2019

Vyhovuje Vám tento termín?

Kontaktní informace

Dotaz / poznámka

Jak jste se o nás dozvěděli?

Okamžik, zpracovávám údaje...

Takto označená pole * musí být vyplněna.